Home
Nieuws
Geschiedenis
Programma
Organisatie
Sponsoren
Contact
Midwintercross

Anel Selimovic verruilt Netersel voor Bladella

NETERSEL - VV Netersel topscorer Anel Selimovic verruilt na dit seizoen VV Netersel voor VV Bladella.

Selimovic begon zijn op zijn zesde bij VV Netersel waar hij tot aan de D-jeugd voetbalde. Na enkele jaren Bladella keerde hij vijf jaar geleden terug bij VV Netersel. Afgelopen jaar was Anel Selimovic topscorer van de Kempen en had hij een groot aandeel in het veroverde kampioenschap van Netersel in de vijfde klasse. Selimovic wil zich graag bewijzen op een hoger niveau. "Bladella was het eerst concreet en het gesprek met de nieuwe trainer Jasper van Hoof was prettig. De concurrentie is sterk aanwezig, maar ik ga graag de uitdaging aan" Aldus Anel Selimovic.

VV Netersel wenst Anel succes toe in zijn nieuwe uitdaging en is trots op de bijdrage die hij de aflopen jaren heeft geleverd.