Home
Nieuws
Geschiedenis
Programma
Organisatie
Sponsoren
Contact
Midwintercross

Netersel verlengt zegenreeks

Met de moeizame overwinning op DOSKO'32 verlengt Netersel de zegereeks van de afgelopen tijd. Sinds de winterstop verloor de ploeg nog niet, speelde een keer gelijk en won de overige 4 wedstrijden. Daardoor staat de ploeg aan kop in de derde periode en pakte het gister de derde plaats

De gehele wedstrijd verliep moeizaam, stroef en zonder goed voetbal. Netersel probeerde in de eerste helft te voetballen, maar kwam er telkens niet helemaal uit. Voor de voorsprong was er een dood spelmoment nodig op de openingsgoal te maken. Een vrije trap van Joost van den Bisen werd door Jaap Waalen hard ingekopt. De voorsprong zou voor Netersel bevrijdend kunnen werken, maar dat bleek ook niet zo te zijn. Netersel kreeg via Alex Spooren en Jip Koning nog wat kleine kansen, maar die acties liepen op niets uit. Aan de kant van DOSKO'32 was de situatie identiek. De ploegen gingen daarom met een 1-0 stand rusten

In de tweede helft overheerste DOSKO'32 voornamelijk en werd tot twee keer gevaarlijk. Keeper Sjoerd Wijnen hield Netersel goed in de wedstrijd met twee goede reflexen. Naarmate de tweede helft vorderde werd de sfeer iets grimmiger en greep de scheidsrechter in met enkele gele kaarten. Netersel speelde wel wederom weer solide zodat de voorsprong over de streep getrokken kon worden. Op paasmaandag staat de inhaalwedstrijd tegen Hulsel op het programma. Dan kan Netersel - met nu nog een wedstrijd minder gespeeld - de tweede plaats inpikken. 

Opstelling Netersel: Sjoerd Wijnen, Jay van Hoof ('75 Niek Janssen), Jip Koning, Koen Wenting, Ben van der Heijden, Joost van den Bisen, Daan Michiels, Jaap Waalen, Martijn Michiels, Alex Spooren en Mattis Legeland ('64 Robbie van Beek)