Home
Nieuws
Geschiedenis
Programma
Organisatie
Sponsoren
Contact
Midwintercross

Netersel effectiever dan Steensel

Nadat zijn kleine(re) broer Daan vorige week Kei van de Week van het Eindhovens Dagblad werd, was het deze keer grote(re) broer Martijn die een hele goede wedstrijd speelde. Mede door zijn drie doelpunten won Netersel van Steensel. Hiermee vergroot Netersel het gat op de ranglijst op Steensel en blijft het in het spoor van de plekken 2,3 en 4, wat naar alle waarschijnlijkheid recht geeft op nacompetitie voor promotie

Steensel nam in de beginfase het initiatief, had meer balbezit maar werd niet echt gevaarlijk. Netersel stond - net als de week ervoor tegen BES - verdedigend erg solide en wilde Steensel door middel van snelle tegenaanvallen pijn doen. Dat lukte ook na 20 minuten spelen. Gelegenheidsspit Mattis Legeland verlengde knap een lange bal met zijn hoofd waarna Martijn Michiels scoorde. Niet veel later kwam Steensel op gelijke hoogte door een fraaie kopbal van Sam Boudewijns. Steensel kon niet lang genieten van de gelijkmaker, want enkele minuten later bracht Martijn Michiels Netersel weer de voorsprong. Hij soleerde door de verdediging heen en faalde oog in oog met keeper Van Dooren niet

Direct na rust completeerde Martijn Michiels zijn hatrrick door een afgeslagen corner binnen te schieten. In de periode daarna had de middenvelder nog de mogelijkheid om nog twee doelpunten te maken, waar het niet dat Steensel keeper Jordy van Dooren tot twee keer toe geweldig redde. In de laatste fase van de wedstrijd kwam Steensel nog terug tot 2-3. Robin Lepelaars schoot vanuit de scrimmage voor het doel de aansluitingstreffer binnen. In de laatste minuten voerde Steensel de druk op, maar was niet bij machte om er een gelijkspel uit te slepen. Al met al een solide overwinning voor Netersel. Volgende week komt Dosko'32 op bezoek, wat hard strijd tegen degradatie

Opstelling Netersel: Sjoerd Wijnen, Jay van Hoof, Jip Koning, Koen Wenting ('74 Ralph van der Linden), Ben van der Heijden, Joost van den Bisen, Daan Michiels, Martijn Michiels, Jaap Waalen, Mattis Legeland ('62 Stefan van de Wijdeven) en Luuk van de Sande ('85 Maurice Bressers)