Home
Nieuws
Geschiedenis
Programma
Organisatie
Sponsoren
Contact
Midwintercross

Roy van Eekert nieuwe trainer VV Netersel

Met ingang van het seizoen 2016-2017 is Roy van Eekert uit Reusel de nieuwe trainer van de selectie van VV Netersel. Hij volgt daarmee het trainersduo Hans Bierens en Toon Daniels op. VV Netersel en Roy van Eekert zijn een eenjarig contract overeengekomen, met een optie voor nog een jaar.

Roy van Eekert heeft al veel ervaring door diverse trainersfuncties bij onder andere Hulsel, Casteren en Reusel Sport. Daarnaast is hij meerdere jaren actief geweest als trainer op een voetbalacademy in de Verenigde Staten.

Volgens het bestuur passen de kwaliteiten van Roy goed bij de wensen die Netersel heeft bij een nieuwe hoofdtrainer. Roy is verder ook goed bekend met enkele spelers uit de selectie door zijn betrokkenheid bij de gezamenlijke A-jeugd van Netersel en Casteren enkele jaren geleden

VV Netersel kijkt uit naar een goede samenwerking en wenst Roy alle succes toe!