Home
Nieuws
Geschiedenis
Programma
Organisatie
Sponsoren
Contact
Midwintercross

Netersel wint van DOSKO'32

Strijdlustig Dosko '32 tenonder tegen Netersel 1-2  (verslag door DOSKO'32)

Dosko snel en scherp uit de startblokken, na 6 minuten krijgt Merijn Floren na een snelle inworp van Stan Jacobs aan de linkerkant van het veld de eerste mogelijkheid om de score te openen. Echter is het in de tegenstoot van Netersel dat de uitblinker aan Netersel zijde Martijn Michiels de 0-1 binnenkopt na een snelle uitbraak. In het vervolg van de eerste helft golft het spel op en neer waarbij duidelijk te zien is dat beide partijen niet voor elkaar onder willen doen en de strijd losbarst. In de 15e minuut toont Dosko dat ze voor de volle winst willen gaan met een schot van Jody van Woerkum die voorlangs schiet, na een goed opgezette aanval op links wordt Stan Jacobs in de diepte aangespeeld en legt de bal terug op Pieter Castelijns die vervolgens de bal panklaar voor de voeten van Dennis legt en hij wel beheerst de 1-1 binnenschiet. In de 22e minuut is er nog een kans voor Netersel welke door dezelfde Martijn Michiels hoog over gemikt wordt. Ook Dosko kan in de omschakeling gevaarlijk worden, getuige de voorzet van een sterk spelende Dennis Jacobs die door Jay van Hoof nog net met het hoofd er aan zit voordat Pieter Castelijns de bal binnen kan koppen. Als gezegd wordt er van beide zijde strijdlust aan de dag gelegd en krijgt Job Wijnen nog twee mogelijkheden om van afstand op goal te vuren van een fel verdedigend Netersel, maar beide keren helaas voor de Rood-Gele naast het doel mikt. Ruststand 1-1!

In de tweede helft zijn aan beide zijden legio kansen om de voorsprong te pakken, Netersel neemt hierin in de 52e minuut het voortouw, door een verkeerde inschatting van de Dosko Goallie valt de bal voor de voeten van de nr 9 van Netersel, Alex Spooren die de bal tegen het net aanschiet 1-2! Later in de 2e helft voorkomt dezelfde sluitpost van Dosko dat Netersel uitloopt naar 1-3 door de bal die door van de Sande onder in de verre hoek ingeschoten wordt naar de zijlijn te tikken. Diverse malen komt Dosko nog gevaarlijk voor het doel en brengt coach Johan Rijkers de jeugd van Dosko in met een kopsterke Jesse Bruurs om alsnog een punt in Duizel te houden. Druk van Duizel blijft op het doel van Netersel waardoor er voor Netersel ruimte komt te liggen achter in de verdediging bij Dosko, de scherpziende blik van de Netersel coaches laat hierdoor de nr 10 terugzakken naar het middenveld om daar de Dosko mannen al op te gaan pakken. Een vermakelijke wedstrijd voor de neutrale toeschouwers zien na het fluitsignaal van de goedleidende scheidsrechter 1-2 op het scorebord staan in het voor de mannen uit Netersel! Netersel naar huis met 3 punten en Dosko met lege handen.