Home
Nieuws
Geschiedenis
Programma
Organisatie
Sponsoren
Contact
Midwintercross

Cafe D'n Bel nieuwe hoofdsponsor vv Netersel

10-09-2015 10:15

Cafe D'n Bel uit Bladel prijkt de komende seizoenen op volledig nieuwe uit,- en thuistenues van VV Netersel 1. 


Het nieuwe uittenue van VV Netersel 1

Het gezellige (speciaalbieren) cafe aan de markt in Bladel volgt Van den Berg Elektro op als hoofdsponsor van VV Netersel.

   

Van den Berg Elektro was bijna een decenium verbonden als hoofdsponsor aan onze vereniging. Van den Berg verdient alle lof voor het steunen van Netersel in de moeilijke beginperiode. Onder het hoofdsponsorschap van Van der Berg Elektro is Netersel gegroeid van een laaggeklasseerde vijfdeklasser naar een stabiele middenmotor in de vierde klasse. Het hoogtepunt werd in 2013 gevierd met het glansrijke kampioenschap in de vijfde klasse. VV Netersel wil Van den Berg Elektro bedanken voor het geschonken vertrouwen en de prettige samenwerking in de afgelopen periode

Met Cafe D'n Bel heeft VV Netersel een trotse en enthousiaste nieuwe hoofdsponsor gevonden, waarmee Netersel de stijgende lijn door kan zetten

Naast het nieuwe thuistenue van Netersel 1, beschikt het vaandelteam ook over nieuwe uittenues (zie foto). In de loop van deze maand zullen meerdere foto rapportages verschijnen met de nieuwe tenues