Home
Nieuws
Geschiedenis
Programma
Organisatie
Sponsoren
Contact
Midwintercross

dosko - Netersel

(verslag van Dosko'32)

Dosko’32 werd de eerste helft overklast door Netersel en zij namen dan ook terecht de 3 punten mee naar huis. Netersel startte sterk en er werden diverse kansen gecreëerd in de eerste tien minuten en omdat keeper Frank Kouwenberg attent was werd er niet geschoord dor Netersel. Toch werden de aanvallen van Netersel uit eindelijk beloond. Via een vrije schop werd Martijn Michiels in stelling gebracht en deze kopte de bal goed in de uiterste hoek. 0 – 1. Vijf minuten later was er een goed genomen vrije trap van Netersel en deze werd door Waalen op de lat geschoten. In de 20ste minuut was er weer een goede kans voor Netersel en deze werd door Luke Castelijns van de lijn gehaald. In de 29ste was er pas de eerste kans voor Dosko door Pieter Castelijns maar deze werd door Jay van Hoof van de lijn gehaald. Een minuut later viel de 0 – 2 voor Netersel via een snelle uitval scoorde Alex Spooren de 0 – 2. Netersel bleef het beste van het spel houden en Dosko kon er niets tegenover zetten. De 0 – 3 viel in de 42ste minuut. Keeper Frank Kouwenberg was net te laat en veroorzaakte een penalty. Deze hield hij er in eerste instantie nog eruit maar in de rebound scoorde Rob van Beek de 0 – 3.

De tweede helft was een helft waar Netersel het wel goed vond en Dosko ook niet echte goede kansen had. De 0 – 4 viel voor Netersel in de 65ste minuut via een afstandschot van Alex Spooren en Dosko kreeg vijf minuten later de kans en deze werd dan ook gescoord door Job Wijnen die goed doorging en de bal binnenschoot 1 – 4. In de blessuretijd kreeg Ron Oomen nog een goede kans via een voorzet van Pieter Castelijns kopte Ron in maar het was Koen Wenting die deze bal van de lijn nog net kon wegwerken.