Home
Nieuws
Geschiedenis
Programma
Organisatie
Sponsoren
Contact
Midwintercross

Trainersduo verlengd

20-10-2014 22:45

Toon Daniels en Hans Bierens hebben vanavond hun aflopende contract, als trainer van de selectie, met een jaar verlengd. Het duo blijft nu tot medio 2016 verbonden als trainer aan VV Netersel

Toon Daniels en Hans Bierens begonnen in het seizoen 2011-2012 in de vijfde klasse bij VV Netersel. Een jaar later werd het eerste elftal kampioen in de vijfde klasse en promoveerde het eerste elftal naar de vierde klasse. Vorig seizoen eindigde Netersel op een negende plaats en werd het tweede elftal kampioen. Momenteel staat Netersel 1 op een keurige vierde plaats, met maar drie punten achterstand op koploper Valkenswaard

Beide partijen zijn erg tevreden over de huidige gang van zaken en kijken uit naar een vijfde seizoen

Toon Daniels tijdens de wedstrijd Steensel 1 - Netersel 1. Hans Bierens zit achter hem. (c) Foto’s Ton van de Vorst/A&C Media