Home
Nieuws
Midwintercross
Geschiedenis
Programma
Spelers
Opstellingen
Standen
Wedstrijdverslagen
Jeugd ST Netersel/Casteren
Fotoalbum
Pupil van de week
Organisatie
Sponsoren
Gastenboek
Contact

Midwintercross

Op zondag 8 januari organiseerde v.v. Netersel in samenwerking met AVR'69 voor de derde keer de Midwintercross. De lopers die ondanks de weersomstandigheden en gladheid op de weg naar de Groesbocht waren gekomen, konden genieten van een uitdagend parcours in een prachtig winters landschap.

 

Het aantal individuele lopers lag wat lager dan vorig jaar, maar het niveau was er zeker niet minder om. De winnaars en overige uitslagen zijn hieronder in het schema weergegeven. Er staan inmiddels ook al een aantal foto’s op facebook en op deze website, maar er zullen er de komende dagen nog meer geplaatst worden.

 

We willen alle vrijwilligers en deelnemers bedanken voor hun bijdrage aan weer een succesvolle editie en zien jullie volgend jaar graag weer op de Groesbocht voor de 4e Midwintercross!

Ranking binnenkomst Startnr. Tijd Naam Categorie
1 609 0:16:13 Rob Michiels M4500
2 612 0:16:53 Ben vd Bogaart M4500
3 500 0:18:21 Jaap Waalen M4500
4 501 0:18:41 Dries Waalen M4500
5 512 0:18:55 Ben van der Heijden M4500
6 613 0:20:01 Luuk van Luffelen M4500
7 611 0:20:33 Eric Cox M4500
8 617 0:22:46 Rick Beerens M4500
         
1 603 0:19:46 Pauline Pleus V4500
2 504 0:21:09 Jessica van de Sande V4500
3 520 0:22:42 Ilse van Lieshout V4500
4 523 0:25:10 Anna Bijl V4500
5 522 0:25:10 Nina Bijl V4500
6 616 0:28:23 Fiona Kremers V4500
7 521 0:29:27 Ria van Lieshout V4500
         
1 623 0:31:30 Ben Souwen M9000
2 622 0:33:01 Bram Cuijpers M9000
3 649 0:33:40 Tom Michielsen M9000
4 618 0:33:52 Ids van Korven M9000
5 511 0:35:29 René Vosters M9000
6 624 0:35:47 Coen Lauwers M9000
7 650 0:35:48 Martijn Blankers M9000
8 655 0:36:48 Roy Goossens M9000
9 539 0:38:24 Mark Moeskops M9000
10 651 0:38:31 Luke Wouters M9000
11 535 0:38:40 Ben Maas M9000
12 502 0:38:47 Bart Lavrijsen M9000
13 657 0:38:49 Gijs van Helvoirt M9000
14 503 0:39:11 Rob Meulenbroeks M9000
15 524 0:39:19 Twan van Gorp M9000
16 533 0:39:31 Richard de Laat M9000
17 507 0:39:48 Jeff Lavrijsen M9000
18 653 0:40:18 Maik van de Pas M9000
19 534 0:40:21 Dirk-Jan Kuipers M9000
20 625 0:40:37 Ruud vd Borne M9000
21 536 0:40:42 Piet van der Heijden M9000
22 652 0:40:55 Ken Janssen M9000
23 646 0:41:04 Jos Burgers M9000
24 620 0:41:07 Mahmud Steman M9000
25 527 0:41:26 Ties van Limpt M9000
26 619 0:41:27 Robert van Elderen M9000
27 509 0:41:53 Ad van Campen M9000
28 648 0:42:58 John Wouters M9000
29 647 0:43:00 Peter Kokken M9000
30 621 0:43:23 Leo van Avendonk M9000
31 531 0:44:40 Teun Jansen M9000
32 518 0:44:59 Stijn van Gompel M9000
33 615 0:45:01 Dirk Bleijs M9000
34 526 0:45:03 Bart van Limpt M9000
35 541 0:45:10 Arie van Gerwen M9000
36 614 0:47:49 Geert Waterschoot M9000
37 529 0:51:33 John van Beers M9000
         
1 542 0:40:39 Esther van Hoof V9000
2 656 0:44:18 Evelien Lauwers V9000
3 525 0:45:03 Andrea van Limpt V9000
4 513 0:45:41 Trees van de Sande V9000
5 537 0:46:08 Gerrie Maas V9000
6 510 0:47:53 Karin Lepelaars V9000
7 654 0:48:01 Inge van den Broek V9000
8 505 0:49:00 La Toya Seuntiëns V9000
9 517 0:50:00 Britte Nooijens V9000
10 540 0:51:36 Liezet van der Heijden V9000
11 543 0:52:08 Ria van Hoof V9000
12 508 0:52:36 Marion Damhuis V9000
13 515 0:53:37 Michelle de Graaf V9000
14 528 0:54:13 Wendy Verhagen V9000
15 519 0:56:25 Daniela Vugts V9000
16 532 0:57:13 Mieke Sweegers V9000
17 506 0:57:15 Suzan Lavrijsen V9000
18 516 1:01:04 Carla Seegers V9000
         
1 658 0:19:56 Zet 'm op z'n kop Mestafette
2 546 0:20:15 H-United Mestafette
3 571 0:20:55 Baron en de Boeven Mestafette
4 551 0:21:23 Dorpslopers 1 Mestafette
5 663 0:21:27 Jan Rap & z'n Maten Mestafette
6 581 0:21:44 TC Netersel 2 Mestafette
7 556 0:21:45 Dorpslopers 2 Mestafette
8 591 0:22:13 AVR'69 Heren Mestafette
9 586 0:22:38 Team Tureluur Mestafette
10 626 0:23:15 Fistvaerekes 1 Mestafette
11 566 0:24:10 Daar komt een Keni aan Mestafette
12 576 0:24:16 TC Netersel 1 Mestafette
13 641 0:26:27 Fistvaerekes 4 Mestafette
         
1 596 0:26:47 AVR'69 Dames Vestafette
2 636 0:31:01 Fistvaerekes 3 Vestafette
2 631 0:31:01 Fistvaerekes 2 Vestafette
         
1 602 0:05:01 Neel van der Heijden Jongens groep 3/4
2 544 0:05:06 Brent de Laat Jongens groep 3/4
3 610 0:05:10 Miel van der Heijden Jongens groep 3/4
4 606 0:06:43 Faas van der Heijden Jongens groep 3/4
5 601 0:10:01 Mick van Woensel Jongens groep 3/4
         
1 605 0:04:22 Moos van der Heijden Jongens groep 5/6
2 607 0:04:27 Jeroen Linschoten Jongens groep 5/6
         
1 545 0:05:25 Sophie de Laat Meisjes groep 5/6
         
1 604 0:09:53 Juul van der Heijden Meisjes groep 7/8