Home
Nieuws
Geschiedenis
Programma
Organisatie
Sponsoren
Contact
Midwintercross

Alex Spooren tweede in 'Kei van de Week' verkiezin

17-09-2014   19:42

Netersel-aanvaller Alex Spooren is tweede geworden in de verkiezing van "Kei van de Week" van het Eindhovens Dagblad. Hij werd genomineerd door zijn optreden afgelopen zondag met zijn 3 doelpunten tegen HMVV. Jorg van Galen van Heeze won de verkiezing. (Zie onderstaand bericht)

Eindhovense Kei van de Week

EINDHOVEN - Jorg van Galen van Heeze en Nick Megens van de Olympia Boys zijn op deze website gekozen tot 'Sportskoen.nl Kei van de Week'. De stemming liep tot woensdagochtend 8.00 uur.

Van Galen kreeg 51 procent van de 346 stemmen en won daarmee van zijn tegenstanders Alex Sporen (30 procent, Netersel) en Sydney Gakpo (19 procent, RPC). Lees in de krant van zaterdag meer over de winnaars van deze week. Zondag selecteren ED-redacteuren na een nieuwe speelronde in het amateurvoetbal wederom een aantal spelers die in aanmerking komen voor de titel 'Kei van de Week'.