Home
Nieuws
Geschiedenis
Programma
Organisatie
Sponsoren
Contact
Midwintercross

Neterpop houdt op te bestaan

NETERPOP HOUDT OP TE BESTAAN

7 september, 2014 (CC neterpop.nl)

Het eendaagse muziekevenement Neterpop houdt na 18 edities op te bestaan. De organisatie constateert dat er onvoldoende bestaansrecht meer is doordat bezoekersaantallen teruglopen en er een te groot exploitatietekort dreigt te ontstaan.

Neterpop groeide sinds 1997 uit tot een muziekfestijn van formaat. Wat begon als een jubileumfeestje van VV Netersel met optredens van Linda, Roos en Jessica en Loïs Lane, groeide uit tot een muziekfestival met regionale aantrekkingskracht, met optredens van oa. Guus Meeuwis, Bløf, Jan Smit, De Dijk, Rowwen Hèze, Ilse de Lange en Kane. In de topjaren trok Neterpop publiek van ver buiten de Kempen