Home
Nieuws
Geschiedenis
Programma
Organisatie
Sponsoren
Contact
Midwintercross

Ter nagedachtenis van Wim Smets

Met veel treurnis hebben wij kennis  genomen van het feit dat ons erelid Wim Smets op 16 maart is overleden. Wim was slechts 68 jaar. Wim was al ruim 40 jaar lid van onze vereniging en heeft in al die jaren veel voor onze vereniging betekend. Om u een beeld te geven wat Wim allemaal gedaan heeft voor VV Netersel willen we enkele dingen voor u benoemen;

  • Bestuurslid jeugdafdeling
  • Bestuurslid senioren
  • Barman
  • Scheidsrechter
  • Speler
  • Huisschilder en glaszetter van onze vereniging
  • Bouw coördinator van diverse verbouwingen
  • Leider en grensrechter van het eerste elftal

Wim we zullen je missen!!

Willen wij ook nog An, de kinderen en de kleinkinderen veel sterkte toe wensen in deze moeilijke tijd.

Namens alle leden,

Bestuur VV Netersel